[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ВЙО Кобеляки » ВЙО Кобеляки 2008 » 21 cерпня, перший день фестивалю. (То як вам?)
21 cерпня, перший день фестивалю.
FestДата: П`ятниця, 22.08.2008, 10.32.30 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну то розказуйте, діліться враженнями. По технічним причинам не зміг побувати, але надіюся що побуваю вже на другий день. другий день побачу, а що про перший розкажете?
 
GiKa4Дата: Субота, 23.08.2008, 12.48.35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Все було просто пречудово, у мене навiть мама одобрила вчорашнiй концерт smile Але не сподобався тiльки один аспект......Навiщо такi чудернацькi цiи на футболки cry

Додано (23.08.2008, 12.48.35)
---------------------------------------------
Шановний адмiн сайту, а би ти ще пiдказав де можна знайти всi пicнi гурту THE ВЙО, думаю не один я буду вдячний smile


БУдьте патрiотами, прославлятйте КОБЕЛЯКИ ;)
 
FestДата: Субота, 23.08.2008, 21.06.35 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, в п'ятницю взагалі було дуже весело, народу було стільки, що навіть ні разу не бачив такого зборища у нас в місті. А хто із викованців був, а то я не всіх стиг подивитися?

Що до пісень ВЙО, не маю права надавати таку інформацію. Хіба що сам їхній господар укаже точки продажу дисків...

 
НаталіДата: Неділя, 24.08.2008, 19.15.29 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна питаннячко до адміна - де можна ще придбати кльові футболочки з кльовим написом про наше місто? cool
Пи.Си. Я по технічним причинам пропустила весь фест cry
 
FestДата: Понеділок, 25.08.2008, 00.30.31 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Наталі)
А можна питаннячко до адміна - де можна ще придбати кльові футболочки з кльовим написом про наше місто? cool

Всі ексклюзиви, які не були продані під час фестивалю, будуть продаватися після нього. Скоріше за все відкриється також і на сайті інтернет-магазин де можна замовити товар і отримати його поштою. Так що не хвилюйтесь, можливість прикупити сувенірчик ви ще матимете)
 
GiKa4Дата: Неділя, 14.09.2008, 13.48.41 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Сувениры вы можете купить на нашем рынке....... Кто захочет тот найдет.... Дерзайте smile

БУдьте патрiотами, прославлятйте КОБЕЛЯКИ ;)
 
Форум » ВЙО Кобеляки » ВЙО Кобеляки 2008 » 21 cерпня, перший день фестивалю. (То як вам?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть